Kartais akumuliatoriai telefonams išsikrauna pačiu netinkamiausiu metu ir sugadina mums visus reikalus. Kada taip atsitinka? Štai keletas pavyzdžių, kada nei jūs, nei kas nors kitas nenorėtų, kad telefonas išsikrautų.
Nuobodžiaujant visą dieną autobuse
Aišku, akumuliatoriai telefonams išsikrauna dėl to, kad būna telefonas nemažai naudojamas. Pavyzdžiui, galbūt jūs jį aktyviai naudojote kelionės autobuse metu. Klausėte muzikos, naršėte internete, žaidėte žaidimus. Ir štai, nieko keisto, kad baterija jau raudonuoja, o greitu metu telefonas ir išsikrauna. Tai labai nemalonu, nes gali pakenkti tolimesniems planams. Gal jūs atvažiavęs turėjote kažkam paskambinti? Gal turėjote viešbučio rezervacijas telefone? O gal turėjote su žemėlapio mobiliajame pagalba nueiti ten, kur reikia? Visko gali būt.
Ieškant savo viešbučio
Atitinkamai nemalonu gali būti ir tada, kai akumuliatoriai telefonams išsikrauna klaidžiojant po miestą ir ieškant, kur apsistoti. Labai nemalonu, jeigu atskrendate vėlyvu skrydžiu, nusigaunate paskutiniu autobusu į miestą, paaiškėja, kad jūsų viešbutis yra ne itin ramiame stoties rajone ir beieškant su GPS funkcija viešbučio, telefonas tiesiog išsijungia. Naktis, jūs mieste, nežinote, kur eiti.
Keliaujant po turistines vietas
Tas pats gali nutikti ir apskritai keliaujant po miestą. Gal planavote aplankyti dar kelias turistines vietas? Naudojote GPS, kurio pagalba akumuliatorius visuomet išsikrauna itin greitai, ir štai jau beveik nieko nebegalite padaryti – jis visai išsikrovė.
Kai reikia susitikti su žmogumi neapibrėžtoje vietoje
Kitas labai negeras kritinis momentas, kai išsikrauna telefonas – tai susitikimo metu. Turite susitikti su kažkokiu žmogumi tam tikroje vietoje. Galbūt susitariate susitikti kažkokiame centre, kur visada labai daug žmonių. Pavyzdžiui "kažkur prie Katedros". Tačiau atvykus matote tikrą žmonių maišalynė. O vietų aplink Katedrą, kur jūsų gali laukti draugas, yra daug. O jeigu jis dar linkęs vėluoti. Nežinote, ar jau atėjo, ar ne, kur tiksliai. Negalite paskambinti, nes telefonas išsikrovė. Žmonės per retai susitaria standartiniu būdu, nurodydami tikslų susitikimo objektą. Mat pamirštame, kad technologijos kartais mus tiesiog paveda ir mes negalime iš jų gauti to, ko tikimės. Taigi, būkite protingi ir susitarkite tradiciniu būdu – nurodant tikslią vietą.
Kai pramiegate žadintuvą ir išsikrauna telefonas, būna taip pat labai negerai. Nes telefonas pasirodo net nesuskamba, kol jūs saldžiai miegate. Kas dėl to kaltas? Išsekusi baterija.
Kai reikia prisišaukti pagalbą, taip pat svarbu turėti veikiantį neišsikrovusį telefoną.